Перманентний макіяж

Перманентний макіяж – одна з найпопулярніших косметологічних процедур, що дає можливість змінити колір та форму губ, окреслити їхній природний контур, увиразнити або виправити лінію брів, відкоригувати і зробити більш виразними очі, створити ефект густих вій, нанести пікантні родимки і навіть замаскувати маленькі шрами.

Перманентний макіяж незамінний при алергії на косметику, на пляжі, при відвідуванні сауни або басейну, під час спекотного літа. У будь-якій ситуації Ви виглядатимете так, ніби щойно нанесли свіжий макіяж. Це дає можливість заощадити час, що особливо важливо для ділових жінок, котрим протягом дня доводиться не раз підфарбовувати очі, губи та брови. Нанесення перманентного макіяжу відрізняється високою точністю, абсолютною безболісністю і швидким розподілом пігментів, які є антисептичними й гіпоалергенними органічними фарбами, створеними на мінеральній та рослинній основі. Ця процедура проводиться під місцевою та кремовою анестезією.

Перманентний макіяж виключає можливість інфікування, оскільки під час процедури використовується тільки одноразове приладдя.

Перманентний макіяж

Брови – 2500,00 грн
Губи – 2500,00 грн
Очі – 2500,00 грн
Корекція – 1250,00 грн
Мушка косметична – 650,00 грн


Замовити послугу

    What is 6 + 1 ?