Мезотерапія обличчя та тіла
Що старшими ми стаємо, то складніше зупинити зміни шкіри.
Найчастіше до мезотерапії вдаються жінки, які прагнуть позбавитись ознак старіння шкіри. За допомогою ін’єкцій можна позбутися складок і зморшок, підтягнути контур обличчя, повернути шкірі пружність, видалити вугровий висип, покращити колір обличчя, тонізувати і вітамінізувати шкіру та отримати виражений омолоджуючий ефект.

Мезотерапія – це підшкірні ін’єкції з використанням спеціальних, дуже тонких голок. Ін’єкції практично безболісні, вводять їх неглибоко – лише на 1,5 – 5,5 мм, до того ж перед процедурою використовують місцеві знеболюючі засоби. Процедура мезотерапії у Львові – це індивідуальний «коктейль» вітамінів і омолоджуючих препаратів, який підбирається відповідно до потреб шкіри. Як результат – усувається в’ялість і сухість шкіри, обличчя омолоджується, зникають акне. Ця процедура цілком безпечна, свого роду – безопераційний ліфтинг, що зміцнює шкіру не травмуючи її.

Також методом мезотерапіі можна зменшити жирові відкладення, покращити обмінні процеси організму в цілому (мікроцеркуляторна мезотерапія), позбутись пігментних плям, звузити розширені судини, боротись із набряками обличчя та тіла, відновити шкіру з розтяжками та рубцями.

Останнім часом мезотерапію (біоревіталізацію) часто застосовують на етапі підготовки до пластичних операцій, щоб оптимізувати результат і запобігти ускладненням. Мезотерапевтичні процедури проводять і після пластичних операцій – вони значно скорочують реабілітаційний період і покращують стан шкіри. Також цей метод є найбільш результативним і перспективним для безпосереднього лікування випадіння волосся. За допомогою міні-ін’єкцій усі препарати транспортуються прямо до фолікулів волосин. Біоревіталізація шкіри голови покращує мікроцеркуляцію, живлення, лімфодренаж, структуру волосся, прискорює його ріст і збільшує кількість.