Ботулінотерапія – ін’єкції ботокс і диспорт

Для багатьох незрозумілий термін «ботулінотерапія» – це ніщо інше як ін’єкції краси,  застосування ботулінотерапії в нашій клініці в місті Львів, дозволяє розгладити наявні зморшки та зупинити процес появи нових. Тривалість ефекту від ін’єкцій диспорт та ботокс залежить від індивідуальної чутливості до препарату.

Поява зморшок – це не прояв старіння, як багато хто думає, вони можуть з’явитися у молодому віці, є свідченням мімічної активності обличчя.

Всім відомо, що на обличчі зосереджено багато м’язів, рух яких допомагає яскраво відобразити емоційний стан. Внаслідок їх безперервної роботи на окремих ділянках шкіри, які більш інтенсивно залучені при емоційній активності, з’являються зморшки. Спочатку вони ледь помітні, із віком, внаслідок втрати колагену та еластичності шкіри, зморшки стають глибокими, яскраво вираженими. Сучасна косметологія навчилася відтерміновувати, або зовсім зупиняти процес появи зморшок, використовуючи ін’єкції ботоксу.

Наша клініка використовує інноваційні препарати Диспорт та Ксеомін. В чому ж перевага цих препаратів:

Диспорт – якісний французький препарат, який блокує можливість формування зморшок. Він не розгладжує вже наявні зморшки, але попереджає появу нових. Застосування препарату є безпечним та ефективним методом боротьби із мімічними зморшками.

Ксеомін – інноваційний препарат, виготовлений у Німеччині. Розгладжує зморшки, блокує появу нових, а також дає можливість зберігати природну рухливість обличчя. Представлені препарати позбавлені ефекту «кам’яного» обличчя, зберігаючи його природну красу, що істотно відрізняє їх від інших аналогів.

Загальна вартість процедури визначається спеціалістом при первинній консультації із урахуванням необхідності проведення коригуючих процедур.

Лікар-дерматолог, спілкуючись із пацієнтом, визначає зони проведення ін’єкцій, препарат, який буде застосовуватися, що і лягає в основу вартості даної процедури.

Всі маніпуляції проводяться виключно із застосуванням стерильних та одноразових допоміжних матеріалів. Після детальної консультації, лікар-дерматолог здійснює розмітку на ділянці, яка потребує ін’єкцій та по розмітці вводиться препарат.

Протягом 3-5 днів препарат поступово блокує м’язову активність, максимальний ефект досягається протягом двох тижнів. Огляд лікаря для можливої корекції бажаний через два тижні після проведення маніпуляції.


Замовити послугу

    What is 7 + 3 ?