Плазмоліфтинг (плазмотерапія)

Плазмотерапія – ін’єкції власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами. Така процедура допомагає у вирішенні багатьох проблем, пов’язаних із красою та здоров’ям шкіри. Завдяки плазмоліфтингу можна суттєво підвищити тургор шкіри, наповнити її вологою, покращити її колір та структуру. Крім цього, процедура прибирає пігментні плями, зменшує запалення, прояви вікових змін, призупиняє появу нових.
Плазмоліфтинг шкіри голови дозволяє досягнути наступних результатів:
зменшення випадіння волосся;
нормалізація роботи сальних залоз;
позбавлення від лупи, надмірного чухання;
надання волоссю еластичності та блиску.
При цьому плазмоліфтинг може застосовуватися, щоб стимулювати ріст брів та вій. Також проводять інтимну процедуру, щоб покращити тонус шкіри на найбільш делікатних ділянках.
Технологія виконання процедури досить проста – лікар забирає кров у пацієнта до пробірки, після чого її відправляють до спеціальної центрифуги, де обробляють і відділяють плазму, збагачену тромбоцитами. Отриманий склад використовується для виконання процедури. Плазма пацієнта є повністю безпечною і збагаченою амінокислотами, вітамінами. Крім цього, для проведення плазмоліфтингу існує мінімальний перелік протипоказів. Із ними зможе ознайомити лікар на первинній консультації. Побічних ефектів від проведення процедури майже не існує.
Ризик зараження також виключається, оскільки для виконання процедури застосовуються одноразові і стерильні інструменти, матеріали. Тривалість ефекту зазвичай до 1 року. Це дуже індивідуально. Крім цього, важливо пройти повний курс плазмоліфтингу, який включає мінімум 2-4 процедури із інтервалом в 2-3 тижні.

Методика «на сходинку вище» звичайної плазмотерапії ENDORET® (PRGF®)

Застосування методики ENDORET® (PRGF®) в естетичних цілях забезпечує:
– Покращення рельєфу шкіри;
– Зменшення шрамів, рубців;
– Зменшення випадіння волосся та покращення його структури;
– Максимально високий рівень зволоження шкіри;
– Помітне скорочення кількості зморшок на обличчі, шиї, навколо очей


Замовити послугу

    What is 3 + 8 ?