Медичний макіяж

Як буде виглядати обличчя в результаті використання процедури? Чи доведеться скасувати плани після неї? Чи можна зробити процедуру під час обідньої перерви? Було б чудово, якби після процедури наносили професійний макіяж…

Під час спілкування з нашими пацієнтами, ми отримуємо важливі підказки, яких інколи не знайти у книжках чи наукових конференціях. Саме так народилась нова послуга – МЕДИЧНИЙ МАКІЯЖ. Не секрет, що після певних косметичних процедур на шкірі можуть залишатись почервоніння, плямки і т.і. Медичний макіяж створений для того, щоб їх ретельно замаскувати, АЛЕ таким чином, щоб цей макіяж не шкодив шкірі, а навпаки захищав від негативної дії навколишнього середовища, ультрафіолетового випромінювання та продовжував доглядати за нею, дозволяючи дихати. Тому до вибору косметики ми підійшли особливо ретельно. Щоб макіяж був не лише безпечним, а й красивим – наші адміністратори пройшли відповідне навчання та практику.
…все, щоб Ваше відображення в дзеркалі дарувало лише позитивні емоції, а догляд за собою був не обтяжливою процедурою, а приємною невід’ємною складовою життя.

Медичний макіяж

Медичний макіяж – 450 грн


Замовити послугу

    What is 2 x 4 ?