Ліцензія МОЗ №601883 від 09.06.11р

Arthrex Acp Double Syringe

Основні властивості Arthrex Acp Double Syringe

Arthrex ACP® Double Syringe – це унікальна система нового покоління із двома шприцами для отримання кондиціонованої аутоплазми для омолодження шкіри та стимулювання росту волосся.

З Arthrex ACP® є можливість отримати максимально біосумісний рідкий фібрин, збагачений тромбоцитами (PRF). PRF – це концентрат, що складається з, власне, тромбоцитів плазми крові та факторів росту. Особливістю та унікальністю технології є те, що для отримання PRF антикоагулянти не застосовуються. PRF отримується спрощеним методом і проходить лише один цикл центрифугування. PRF, при введенні у тканини, утворює фібринову сітку, яка містить у своїй структурі численні фактори росту. Завдяки цьому, під час процесу регенерації тканин, наявні в PRF фактори росту та цитокіни, вивільняються не одразу, а поступово, забезпечуючи пролонговану, правильну регенерацію тканин.

PRF забезпечує більш високий рівень факторів росту, і має більш високу здатність індукувати синтез нового зрілого колагену III типу, порівняно з класичною PRP.

Унікальність системи:

Закрита стерильна система без голки, складається з двох шприців, що забезпечує захист від контакту з повітрям та мінімізує ризики зараження

Введення одразу зі шприца зменшує кількість кроків та прискорює процес проведення процедури

Менш болісна процедура та відсутність алергічних реакцій. Відсутність антикоагулянтів, роздільних гелів та активаторів, які викликають печіння та небажані реакції під час ін’єкцій, дозволяють зменшити відчуття болю та ризик розвитку алергічних реакцій

2 в 1: можливість отримати SVF (стромально-васкулярну фракцію) та комплексного застосування в одній процедурі SVF + PRF

Схвалено FDA (США)

Arthrex ACP® PRF для омолодження шкіри:

 • Статичні зморшки в зоні носогубних складок, «гусячі лапки», дрібні зморшки, зниження тургору та еластичності шкіри, зміна кольору і тону (тьмяність шкіри), фотостаріння
 • Реабілітація шкіри після лазерних, радіохвильових процедур, хімічних і механічних пілінгів
 • Підготовка шкіри до проведення ін’єкційної контурної пластики та ботулінотерапії
 • Підготовка до пластичних операцій та стимуляція загоєння після
 • Підготовка до інсоляції/засмаги
 • Лікування стрій і рубців
 • Періорбітальне омолодження
 • Омолодження рук та ніг
 • Пігментація
 • Акне та постакне.
 • Arthrex ACP® PRF для стимулювання росту волосся:
 • При тривалому та інтенсивному випадінні волосся, стоншенні та прогресуючих залисинах
 • Вогнищева алопеція
 • Андрогенна алопеція
 • Для поліпшення клінічного результату при трансплантації волосся (можна використовувати до, під час та після операції).

Cклад
Система подвійного шприца для отримання аутологічної плазми, збагаченої тромбоцитами і факторами росту, а також жирової тканини, яка містить стовбурові клітини і чисту SVF (стромально-васкулярну фракцію). Не містить антикоагулянти! Стерильно.

Ефективність та переваги
Шкіра стає молодшою: підтягується овал обличчя, підвищується тонус, пружність і тургор. Розгладжуються повністю/стають менш вираженими вікові та мімічні зморшки. Проходить пігментація, шкірні покриви набувають рівномірного та здорового відтінку.

Призупиняється інтенсивне випадіння волосся (алопеція). Волосяні фолікули отримують необхідне живлення. Відбувається інтенсивна стимуляція росту нового волосся.

Протипоказання
Гематологічні патології з дисфункцією тромбоцитів, критичний рівень тромбоцитів і фібриногену, нестабільна гемодинаміка, порушення здатності згортання крові, гострі інфекційні захворювання, хронічні захворювання в стадії загострення, септикопіємія, запальні процеси різної локалізації, шкірні інфекції в області ін’єкції, анемія, злоякісні пухлини, хронічні захворювання печінки, аутоімунні захворювання, прийом аспірину.


Замовити послугу

  What is 3 x 6 ?

   

  Leave a comment