Ефективне збільшення губ у Львові

Збільшення губ – процедура, яка дозволяє жінкам зробити свої губи більш виразними та привабливими. Додати трішки об’єму чи виправити форму – можна зробити те, чого не вистачає для ідеальної краси. Найкращим рішенням у вирішенні такої проблеми є застосування ін’єкцій гіалуронової кислоти. Для якісного та результативного збільшення губ варто звертатися у професійні клініки. Центр краси Persona Lux пропонує відмінний ефект від проведеної процедури, безпечність та якісність препаратів

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Які препарати застосовуються?

Для збільшення губ зазвичай застосовують гіалуронову кислоту. Це натуральний компонент, що активно розподіляє та збільшує кількість клітин. Ця речовина відповідає за транспортування рідини в організмі, збільшення вологи, її утримання та покращення пружності шкіри. Завдяки правильному застосуванню гіалуронової кислоти можна:

  • збільшити надмірно тонкі губи;
  • позбавитися від вікових змін, нечітких контурів, підвищеної сухості.

Щоб досягнути бажаного результату, потрібно використовувати тільки перевірені та якісні препарати. Наша клініка пропонує лише сертифіковану продукцію, яка гарантуватиме досягнення необхідних змін.

Чому варто звернутися до нашої клініки?

Обираючи, де зробити збільшення губ у Львові, краще звертатися до перевірених фахівців, які мають відповідні вміння та сертифікати. Самі такі спеціалісти працюють у нашій клініці. Замовивши послугу у нас, ви будете на 100% впевненими у:

  • отриманні красивих, об’ємних губ, які матимуть привабливі форми;
  • відсутності асиметрії, позбавленні від будь-яких дефектів;
  • збільшенні контурів губ, що додасть їм максимальної виразності та краси;
  • зменшенні ознак старіння шкіри (це досить поширена проблема у жінок після 30-річного віку).

Для отримання об’ємних губ знадобиться 15-40 хв. Вводити гіалуронову кислоту потрібно безпосередньо у тканину губ. Перед процедурою спочатку ділянка оброблюється антисептиком та обезболюванням. Після виконання збільшення, лікар розповість про те, як необхідно далі доглядати за губами протягом перших 2 діб.

 

Наші фахівці індивідуально поговорять про протипоказання до процедур, а також про тривалість ефекту. Зазвичай збільшення губ може триматися від 3 до 6 місяців. Усе залежить від способу життя пацієнта та його індивідуальних характеристик.

У нашій клініці ви зможете зробити збільшення губ у Львові за вигідними цінами, гарантуючи безпечність та ефективність процедури.

Отримуйте свіжі новини та інформацію, залишивши свій e-mail.