Ручні методи корекції фігури

Ніякі відчуття незрівнянні з професійним дотиком. Зважаючи на різні техніки виконання, фахівець підбирає ту, яка оптимально працює над групами м’язів, одні приводячи в тонус, а інші розслаблюючи- відповідно до потреб тіла і Ваших побажань . Таким чином тіло набуває бажаних форм, а Ви отримуєте задоволення і результат.

Лімфодренаж

Щоб ваш організм підготувався до відновлення,детоксикації під час масажу покращується трофіка, зменшуються набряки, запускаємо пропускну здатнісь лімфатичної рідини. Додатково під час цієї процедури проводиться пульпація як елемен діагностики завдяки якому спеціаліст підбере пояснить та запропонує найбільш дієвий варіант протоколу по вирішенню саме вашої потреби.

Міопластиний масаж

Сучасна методика глибокого масажу тканин з метою їх омолодження та оздоровлення. Міопластика спрямована на глибоке пропрацювання тканин тіла з метою зняти хронічне м’язове напруження, розм’якшити ущільнені тканини, відновити скоротливу функцію м’язів і активізувати оновлення тканин.

Окремо варто виділити Міопластику живота. За один сеанс об’єми зменшуються до 3-х см, що досягається дуже глибоким, але м’яким, і в той же час безболісним пропрацюванням внутрішніх структур тіла.
Міопластичний масаж може бути як загальним (всього тіла), так і будь-якої окремої зони.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Хіромасаж

Техніка глибокого масажу тканин, який стимулює мікроциркуляцію та покращує обмін речовин, сприяє насиченню її киснем. Завдяки цьому тонус основних груп м’язів підвищується і відбувається видимий ефект не хірургічної підтяжки.
Результатом є зменшення дряблості, покращення кисневого обміну шкіри та харчування м’язової маси, прискорення виведення токсинів з організму.

Експрес масаж
  • стопи
  • руки
  • комірцева зона
  • голова
Пілінг

Пілінг тіла сприяє відлущенню ороговілого шару епідермісу, очищає шкіру, покращує кровообіг. Шкіра стає більш пружною.

При проведенні пілінгу запускаються процеси регенерації шкіри, значно покращується її еластичність.

Парафанго

Cуміш парафіну і морської грязі. Бездоганно очищений парафін володіє високою теплоємністю і низькою теплопровідністю – тому довго зберігає тепло і повільно віддає його шкірі. Таким чином під шаром парафіну розвивається ефект «міні-сауни»: відкриваються пори, активізується мікроциркуляція, як наслідок – пришвидшується виведення токсинів, відбувається глибоке зволоження шкіри і проникнення активних компонентів.

Стоун масаж

Глибокий релаксуючий ефект, за допомогою якого відновлюється психологічний стан людини, назавжди позбавить Вас від депресії, хронічної втоми , стресу. Спробувавши стоун-масаж – Ви відчуєте в собі силу життя!

Процедура масажу з використанням гарячих каменів , що викладаються на певні зони тіла , для гармонізації та релаксації нервової системи , зняття м’язового болю і втоми.

Медовий масаж

Медовий масаж відноситься до різновидів рефлексотерапії – це прекрасне поєднання лікувальних властивостей бджолиного меду і масажу, вплив якого не знає собі рівних.:

  • очищує шкіру і робить її еластичною
  • має антицелюлітну дію;
  • виводить шлаки і токсини з організму;
  • знімає набряки;
  • дозволяє позбутися болі в суглобах і мязах
  • сприяє профілактиці фізичної і розумової втоми
Шоколадний масаж

Відомо, що шоколад заспокоює і має стимулюючу дію на організм. Незвичайна велнес-процедура «Гарячий шоколад» дарує ефект емоційної релаксації, пружню шовковисту шкіру і ароматні спогади безтурботного дитинства.

Догляд за грудьми

Від їх форми і пружності залежить постава і стрункість фігури. За допомогою спеціальних процедур ми допоможемо повернути вашим грудям бажану форму та красивий вигляд. А рекомендації спеціаліста по догляду за грудьми у домашніх умовах, допоможуть закріпити результат і зберегти його надовго.

Отримуйте свіжі новини та інформацію, залишивши свій e-mail.

Програма схуднення

Дана програма поєднує найефективніші процедури по догляду за тілом. Спрямована на корекцію проблемних зон: сідниці, стегна, живіт, руки.
Спеціалістом використовуються прийоми розтирання, інтенсивного масажу, загартовування та медове обгортання, що сприяє активному розщепленню жирів та покращення обміну речовим.

Результати
Результати
Публікації
Всі записи блогу
Як з нами зв’язатись?