Елемент
Вашого успіху

Чоловіків в косметології приваблює, в першу чергу, бажання добре виглядати. Адже будь-який чоловік сьогодні розуміє, що ефектна і доглянута зовнішність – важливий фактор успіху.

Все більше чоловіків визнають цінність догляду за шкірою і тілом, якщо вони хочуть залишатися молодими і привабливими для протилежної статі.

Спеціальні програми, що враховують особливості чоловічої шкіри, будови тіла і внутрішніх процесів організму чоловіків.
Релакс
Підкреслення чоловічих рис
Чоловіча косметологія

Ми підготували комплекс косметологічних процедур, для відновлення та омолодження шкіри обличчя, без дискомфорту, болю, слідів втручання, з мінімум витраченого часу.

Чому чоловікам в першу чергу потрібно дбати про здоровий вигляд своєї шкіри?

В сучасному світі не можливо уявити успішного чоловіка з не доглянутою шкірою, висипаннями, судинною сіткою та пігментними плямами.  Шкіра є саме тим органом, який яскраво виражає гендерні відмінності, як з фізіологічної, так і з анатомічної точки зору, що в першу чергу пов’язано з гормональним статусом(більшою секрецією стероїдних гормонів). Тестостерон визначає товщину шкіри, тому в чоловіків вона на 20% товстіша.

Роговий шар характеризується більшою щільністю колагенових волокон, що робить її більш пружною. Ознаки старіння у чоловіків виникають в більш пізньому віці, хоча коли зморшки з’являються, вони є глибшими та помітнішими ніж у жінок. Шкірного сала виділяється вдвічі більше, волосяні фолікули є більш розширені, а кислотність шкіри є вищою порівняно з жінками, тому схильність до акне, фолікулітів є вищою.

 

Догляд за тілом

Чоловіків в косметології, так само як і жінок, приваблює, в першу чергу, бажання добре виглядати. Адже будь-який чоловік сьогодні розуміє, що ефектна і доглянута зовнішність – важливий фактор успіху.

Послуги
 • Чистка (механічна або ультразвукова);
 • Косметичний догляд в залежності від типу шкіри;
 • Anti-age терапія включає в себе:
  косметичний догляд
  ін’єкційні процедури
  контурна пластика
  ін’єкції ботокса
 • Пілінги для обличчя (хімічні та механічні);
 • Програми з корекції фігури (чоловіки теж хочуть мати плоский, а не «пивний» животик);
 • Програми по догляду за шкірою тіла;
 • Масаж
Публікації
Всі записи блогу
Як з нами зв’язатись?