Плазмотерапія

Плазмотерапія – ін’єкції власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами. Така процедура допомагає у вирішенні багатьох проблем, пов’язаних із красою та здоров’ям шкіри чи обличчя. Наші спеціалісти пропонують якісне проведення плазмоліфтингу за вигідними цінами, гарантуючи при цьому відмінні результати.

Якого ефекту очікувати від плазмоліфтингу?

Завдяки плазмоліфтингу можна суттєво підвищити тургор шкіри, наповнити її вологою, покращити її колір та структуру. Крім цього, процедура прибирає пігментні плями, зменшує запалення, прояви вікових змін, призупиняє появу нових.

Якщо проводиться плазмоліфтинг шкіри голови, то можна розраховувати на такі результати:

  • зменшення випадіння волосся;
  • нормалізація роботи сальних залоз;
  • позбавлення від лупи, надмірного чухання;
  • надання волоссю еластичності та блиску.

При цьому плазмоліфтинг може застосовуватися, щоб стимулювати ріст брів та вій. Також проводять інтимну процедуру, щоб покращити тонус шкіри на найбільш делікатних ділянках.

Процедуру дозволяють проводити із 18-20 років, проте все залежить від індивідуальних показань.

Особливості проведення процедури

Технологія виконання процедури досить проста – лікар забирає кров у пацієнта до пробірки, після чого її відправляють до спеціальної центрифуги, де обробляють і відділяють плазму, збагачену тромбоцитами. Отриманий склад використовується для виконання процедури. Весь процес зазвичай займає менше 1 години, а при підвищеній чутливості – може застосовуватися місцеве обезболювання.

Переваги плазмотерапії

Плазма пацієнта є повністю безпечною і збагаченою амінокислотами, вітамінами. Крім цього, для проведення плазмоліфтингу існує мінімальний перелік протипоказів. Із ними зможе ознайомити лікар на первинній консультації. Побічних ефектів від проведення процедури майже не існує.

Ризик зараження також виключається, оскільки для виконання процедури застосовуються одноразові і стерильні інструменти, матеріали. Тривалість ефекту зазвичай до 1 року. Це дуже індивідуально. Крім цього, важливо пройти повний курс плазмоліфтингу, який включає мінімум 2-4 процедури із інтервалом в 2-3 тижні.

Відновлення після плазмоліфтингу

Єдина реакція, яка буде після процедури, це наявність почервоніння, висипань та невеличких синяків. Вони зберігаються протягом дня. Інколи з’являються гематоми, але вони швидко проходять – за 5-6 днів.

Чому варто звернутися до нас?

Persona Lux – клініка, що гарантує чудові результати від плазмоліфтингу. Це пояснюється декількома факторами:

  • використанням лише сертифікованої центрифуги;
  • стерильністю та безпечністю проведення усіх маніпуляцій;
  • професійним підходом до вирішення будь-якої проблеми пацієнта.

Крім цього, наш центр краси гарантує доступні ціни на плазмотерапію, тому клієнти зможуть дозволити собі такі процедури.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!