Мікротокова терапія

Мікротокова терапія є фізіотерапевтичною процедурою, що впливає на шкіру та підшкірну м’язову тканину, а також лімфатичні та кровоносні системи. Мікроциркулярний вплив нормалізує обмін речовин, сприяючи появі нових фібропластів, що, в свою чергу, активізує колагеново-еластиновий синтез.

Переваги процедури

В першу чергу слід відмітити той факт, що проводити процедуру можна одночасно на декількох найбільш проблемних зонах:

 • обличчі;
 • шиї;
 • зоні декольте;
 • на руках.

Свою перевагу перед іншими подібними процедурами мікротокова терапія обличчя підтверджує індивідуальним підходом до кожного клієнта із урахуванням особливостей шкіри та існуючих проблем, підбором кількості та тривалості сеансів та варіативністю насадок від стаціонарно-фіксованих до струмопровідних печаток та рухливих зональних електродів.

Висока ефективність проявляється на рівні мінімальних неприємних відчуттів:

 • безболісне проведення із невеликими поколюючими моментами;
 • можливий характерний присмак у ротовій порожнині під час процедури.

У результаті пацієнт отримує:

 • зняття запалень та спазмів, відновлення змертвілих тканин;
 • естетичне покращення щодо розгладження носо-губних складок, зникнення проявів другого підборіддя;
 • зменшення кількості зморшок та покращення кольору шкіри;
 • позбавлення від явно виражених темних кіл навколо очей.

Це основні проблеми, із якими стикаються жінки та чоловіки у віці 35-40 років. Однак процедура може бути корисна і більш зрілим людям. Її навіть рекомендують перед та після хірургічних втручань, щоб простимулювати обмінні процеси та зняти набряки.

Відвідувачі салону відмічають ще один позитивний ефект – психотерапевтичний, що можна порівняти з сеансом масажу, глибокого сну та релаксації.

Показання та протипоказання

Косметологи рекомендують процедуру при вікових змінах, проявах набряклості та припухлості, пігментних плямах, атонічності шкіри, наявності розтяжок.

Із корисним використанням мікротоку пов’язують лікування куперозу. Дерматологи призначають терапію при випадінні волосся, захворюваннях шкіри.

Протипоказання стандартні:

 • наявність алергії на складники препаратів (в основному геля);
 • відкриті рани на тілі;
 • захворювання сердцево-сосудистої системи, венозні та нервові порушення;
 • онкологія, інфекційні та хронічні захворювання, герпес.

Також терапію проводять не раніше чим за півроку після хірургічного втручання, а масаж, як складову процедури, не застосовують при наявності загострення акне, щоб не спровокувати ще більше його розповсюдження. Професійний косметолог та дерматолог перед початком сеансу проводить огляд, назначає кількість, тривалість та порядок терапевтичних дій, а також перевіряє стан пацієнта під час та після кожної процедури.

Поетапний огляд процедури

Спеціальної підготовки процедура не потребує. Однак є декілька рекомендацій спеціалістів:

 • в день проведення вживати не менше 2 л. води для активізації лімфодренажу;
 • відсутність косметики та забруднень на шкірі, що перевіряється при попередньому огляді та є частиною першого етапу проведення терапевтичних дій.

Початком протоколу проведення процедури є безпосередньо зняття макіяжу та повне очищення шкіри, за якими слідує нанесення провідникового гелю. Впродовж процедури струм потрапляє через приєднанні чи мобільні насадки. В останньому випадку відбувається масажування шкіри. Тривалість – від 20 хвилин до 1 години. Закінчується протокол нанесенням спеціальної маски, що зволожує та живить обличчя, а згодом додається й крем для заспокоєння шкіри.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Вартість мікротокової терапії

Ціни на мікротокову терапію у Львові досить різні у зв’язку із наявністю певного ступеня професійності обладнання та сервісу. На вартість впливає кількість процедур, наявність особливостей протоколу їх проведення для конкретного клієнта, побажання щодо розширення спектру супутніх послуг. Зазвичай проводиться від 5 до 12 процедур в рамках одного курсу. Проміжок часу між процедурами варіюється від 2-3 днів до тижня.

Повторне застосування терапії рекомендується не частіше аніж за місяць-півроку. Все залежить від індивідуальних особливостей шкіри клієнта.

Професійна косметологічна клініка Persona Lux пропонує послуги мікротокової терапії за прийнятними цінами на сучасному обладнанні. Проводять процедуру висококваліфіковані спеціалісти, що мають профільну освіту та тривалий строк практичної роботи.

Отримуйте свіжі новини та інформацію, залишивши свій e-mail.