Методи позбавлення небажаного волосся

Чим тільки не жертвували жінки, щоб позбутися небажаного волосся: біль, подразнення, печіння, порізи. О, ні! Ці часи в минулому. А в нас Ви можете обрати найкращий для себе метод видалення волосся в найделікатніший спосіб. Швидко, безболісно, не травматично, і головне- ефективно.

Небажане волосся – найбільш дошкуляюча проблема на різних ділянках тіла, і навіть обличчі, яка регулярно забирає багато часу. Та для багатьох це розпач та комплекс. А сьогодні її можливо позбутися назавжди. Оберіть найкомфортніший для Вас метод позбавлення волосся.

Лазерна

Безпечний, високоефективний метод забути про небажане волосся. Процедура, яка назавжди позбавляє комплексу з зайвим волоссям, дискомфорту після бриття та дипіляції, проблем з врослим волоссям. Не пошкоджуючи шкіру, мяко, безболісно діодний лазер руйнує волосяну цибулину, чим зупиняє ріст волосся. Недарма лазерна епіляція є найбажанішою, та найпопулярнішою процедурою сьогодення.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Воскова

Воскова епіляція- швидкий та ефективний метод позбутися небажаного волосся на тривалий час. Відчуття ніжності та теплоти, які дарує розігрітий віск, що м”ягко лягає на тіло – неповторні. Процедура видаляє волосся не порушуючи природній бар”єр, завдяки чому зберігаються всі функції оброблених ділянок.

Електроепіляція золотими голками

Електроепіляція застосовується на практиці вже більше ста тридцяти років і має славу ефективного та безпечного методу. У виняткових випадках можливий повторний ріст волосся, але воно вже виглядає набагато тоншим і світлішим.

Електроепіляція золотими голками – це метод, за допомогою якого можна видалити волосся на будь-якій ділянці тіла, крім вух та носа.

Отримуйте свіжі новини та інформацію, залишивши свій e-mail.

Результати
Результати
Публікації
Всі записи блогу
Як з нами зв’язатись?