Лазерне видалення судин (купероз)

Ніжна світла шкіра – ознака здоров’я та краси. Однак існує безліч згубних факторів, що здатні погіршити стан речей, створивши передумови до обов’язкового звернення до лікаря чи професійного косметолога. І найчастіше – це необхідність лікування куперозу. Дане захворювання детерміноване порушенням кров’яної мікроциркуляції. В результаті розширюються мілкі судини, що не здатні через набуту ломкість повернутися в нормальний стан.

Багатьом хвороба відома через батьків, котрі на неї також страждали. Генетичний чинник тут один із найбільш поширених причин виникнення куперозу. Однак спровокувати появу синдрому розширених судин і «ниточок» на тілі може цілий спектр факторів:

  1. Неправильний спосіб життя. Наявність згубних звичок – куріння та алкоголь. Вони негативно впливають на судинну систему людини, руйнуючи її з середини.
  2. Спосіб харчування. Наявність занадто великої кількості гострої їжі, кави в меню чи звички вживати гарячі страви, а також ласування шоколадом може спровокувати загострення проблеми.
  3. Зовнішні чинники. Ними виступає ультрафіолет, а також морозна чи дуже тепла погода. Різкі зміни в температурі повітря на вулиці чи вдома не менш згубні. Організм не встигає перелаштуватись, тож страждають в першу чергу обмінні процеси.
  4. Стреси, що супроводжуються підвищенням тиску, порушуючим функціонування судин і руйнуючим капіляри.
Наслідки бездіяльності

За зовнішньою втратою краси завжди криються ще більш небезпечні порушення в стані здоров’я людини. Недотримуючи кисень та необхідні шкірі поживні речовини, вона на очах старішає, набуваючи сіруватого або білого відтінку із явно вираженою судиною сіткою. Сухість шкіри супроводжує пацієнта постійно при найменшому подразненню – від прохолодного вітерця до споживання гострого перцю в страві.

Цікавим є той факт, що порушення в функціонуванні судинної системи такого роду не має гендерної ознаки, зустрічаючись як у чоловіків, так і у жінок. Останніх поміж пацієнтів клінік більше, однак на чоловічій статі прояви куперозу помітніші. Деякі лікарі вбачають в цьому головну проблему нав’язаних стандартів соціуму – начебто піклування про свою зовнішність є обов’язком лише жіночої статі. Тож вони частіше звертаються за допомогою до спеціалістів на ранній стадії, що значно знижує симптоматику захворювання в подальшому.

Якщо ж не лікуватися, то навіть косметичні засоби не будуть в силі вирішити проблему хоча б на короткий період часу.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Лікування куперозу лазером

Профілактика захворювання, зменшення впливу провокуючих факторів та мезотерапія (введення судиннозвужуючих препаратів під шкіру) є важливими, однак не завжди дієвими засобами боротьби. Наявність не одного, а декількох осередків захворювання, а також явне вираження червоних ниточок по тілу (особливо обличчю), рецидивів говорить про необхідність більш ефективних заходів впливу.

Загальновизнаним способом усунення симптоматики, що забезпечує тривалу ремісію, являється лазеротерапія.

Переваги лазеротерапії:

  • безболісна процедура;
  • не залишає рубців на шкірі;
  • не змінює структури шкіри.

Принцип дії – у видаленні розширених судин, її склеюванні та поступовому само розсмоктуванні, регенерації шкірного покриву. Це зазвичай одноразова процедура, після якою практично відсутні негативні наслідки. Та все ж в деяких випадках, особливо при дуже тонкій шкірі, можуть з’явитися невеликі синячки, що зникають протягом тижня.

Протипоказання

Перед початком процедури, пацієнта приймає спеціаліст, що проводить огляд та прописує протокол проведення лікування. При наявності відкритих ран, алергічних проявів та інших потенційно небезпечних для людини факторів, лазеротерапію відкладають до усунення цих проявів.

Не дозволяється проведення процедури онкохворим, особам з психічними розладами, інфекційними та певними хронічних захворюваннями.

Результат

Лікування куперозу у Львові у професійного косметолога клініки Persona Lux дає позитивні результати відразу:

  • знижується або й повністю зникає поверхнево візуалізована судинна сітка;
  • шкіра набуває природного відтінку, молодшає на вигляд і повертається здорова бархатистість від зволоження.

Досягнуті результати необхідно закріпити, скоординувавши свій раціон харчування, відкинувши негативні звички та прийнявши за правило лагідний догляд за станом своєї шкіри спеціальними косметологічними засобами.

Індивідуальний підхід та доступність вартості роблять лікування куперозу в професійній косметологічній клініці виправданим кроком на шляху до краси та здоров’я.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!