ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ – діодний лазер

Сучасна естетична медицина представляє прекрасний аналог всім засобам з видалення небажаного волосся на обличчі і тілі – лазерну епіляцію у Львові за доступною ціною. Ведучі дерматологи світу визнають цей спосіб найбільш безпечним і ефективним. В даний час така процедура як епіляція волосся – це найбільш популярний напрямок серед інших косметичних маніпуляцій з використанням лазера.

Лазерна епіляція волосся призначена як для жінок, так і для чоловіків. Якщо у жінок мотивацією служить бажання бути красивою, то чоловіки найчастіше роблять епіляцію в тих випадках, коли гоління викликає підвищене роздратування шкіри. Безболісна процедура усунення волосяного покриву дозволяє звести до мінімуму ризики виникнення запалення і подразнення шкіри.

Не багато розуміють як працює лазерний апарат, що призводить до недовіри сучасним центрам лазерної косметології. Інноваційна техніка дозволяє призупинити ріст волосся на обличчі й тілі завдяки впливу лазера тільки на корінь волосся, але не на навколишні клітини шкіри. Цим і зумовлена ​​безпека даного методу і цим же пояснюється його висока ефективність і точність.

Лазерний промінь, розсіюючись, нагріває тільки пігментовану клітину, яка і містить волосяний фолікул, а потім руйнує вміст цибулини.
Все, що відчуває пацієнт – це легке поколювання в оброблюваній області. Діодний лазер Lumenis «LightSheer» дозволить видалити волосся на будь-якій ділянці обличчя і тіла назавжди. Саме епіляція діодним лазером є найбільш перевіреним, безпечним та дуже ефективним щодо видалення волосся назавжди.

Перед процедурою ви завжди зможете проконсультуватися у спеціаліста та отримати всі відповіді на Ваші запитання.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Результати
Результати
Отримуйте свіжі новини та інформацію, залишивши свій e-mail.