Ін‘єкційні методи корекції фігури

Інєкційна процедура, що допоможе позбутись жирових відкладень в області талії, стегон і живота, на передпліччях, щиколотках і колінах, вона відмінно справляється з подвійним підборіддям та целюлітом.

Пряма дія на шкіру, м’язи, жирові відкладення

Ідеальна фігура потребує багато часу та роботи над собою” – ми чуємо скрізь. Різноманітні дієти, заняття у тренажерній залі не завжди справляються саме з локальними жировими відкладеннями (“проблемними місцями”), і не завжди є час на їх відвідування. Саме для таких випадків існує напрямок в косметології – ін’єкції ліполітики.

Мезотерапія

Фракційна мезотерапія

Цей варіант мезотерапії проводиться за допомогою спеціального апарату, оснащеного тонкими акупунктурними голками. Цей метод є як в професійному арсеналі так і є доступний для домашнього догляду.

 

Апаратна мезотерапія.

В даній методиці ми застосовуємо ультразвуковий вплив та спектральне світло – Sonostar, іоносонофорез DF Mobile -Машина працює за допомогою іонофорезу , електричного струму, здатного проникати вітаміни в клітини шкіри і сонофорезу, використання звукових хвиль для транспортування молекул вітаміну через шкіру.)Ця методика не передбачає використання голок і називається безін’екційною мезотерапією.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Можливо Вас цікавить пружність шкіри

В молодому віці шкіра – як стиглий соковитий фрукт,гладка, пружна і красива. А з віком через зниження вироблення еластичних волокон та зменшенням виробітку колагену стає схожою на сухофрукт. Більшість проблем пов’язаних з якістю шкіри виникають через порушенням гормонального фону, настанням клімактеричного періоду або андропаузи (чоловічий клімакс).В такому випадку щоб презупенити процес старіння та надати віковій шкірі еластичності а молодій яка зазнала розтягнення здорового вигляду використовуємо препарати які працюють безпосередньо з КОЛАГЕНОМ.

Результати
Результати
Публікації
Всі записи блогу
Як з нами зв’язатись?