Доглядові процедури

Так, у нас немає чарівної палички, яка одним помахом позбавить усіх недоліків шкіри. І так – це в більшості випадків – комплексне лікування та щоденний “домашній догляд”.

Прислухайтесь…про що говорить Ваша шкіра? Проблеми зі здоров’ям, гормональні коливання, стреси, недостатній догляд…

Досить! Закрийте двері в минуле, і живіть з новою, здоровою, сяючою зовнішністю, з доглядовими процедурами від Persona Lux.

Anti Age догляд

Антивіковий догляд допоможе призупинити процес старіння, зберегти молодість. Адже не секрет, що профілактика є одним із основних напрямків роботи спеціалістів естетичної медицини.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Лікування куперозу

Почервоніння шкіри переважно на щоках і носі,судинна сітка на обличчі, червоного, навіть, фіолетового кольору погодьтесь не залишає нас байдужими. Цілком природно, що ваша шкіра почервоніє під впливом тепла, холоду, емоцій, стимуляторів (алкоголю, спецій, кави) або під час фізичної активності.Постійнне маскування цих недоліків набридає, а кількість судин та локалізація збільшується.

Індивідуально підібрані процедури,  лазерна терапія у поєднанні з домашнім доглядом допоможе завершити цей процес, відновити правильну функцію кровоносної системи, заспокоїти шкіру та надати їй однотонне забарвлення.

Процедури на відновлення тонусу шкіри

Нічого так не видає вік, як ослаблений тонус шкіри. Як наслідок: зміна контуру обличчя, зморшки, нерівний рельєф… Вірите, що головне підібрати антивікову косметику, а як же м’язи обличчя? А саме з них треба починати.
Існує ряд процедур, які в комплексі, діють на м’язову тканину, верхні шари шкіри, крово та лімфообіг, відновлюють обмінні процеси клітин, а це – пряма дія на відновлення тонусу шкіри

Зволожуючі процедури

Сухість шкіри, мімічні зморшки, порушення рельєфу, втрата еластичності – це  наслідки “спраги” шкіри.  Для усунення цих проявів, ми застосовуємо поєднання грамотно підібраних  процедур та засобів для домашнього догляду.

 

Міостимуляція

Чи не найприродніший метод омолодження шкіри, шляхом тренування м’язів. На різні групи м’язів кріпляться електроди, які стимулюють їх скорочення, тим самим зміцнюючи, укріплюючи тримаючи в тонусі

Видалення пігментних плям

Пігментація не завжди є окрасою власника та є бажаною. Часто забарвлення є наслідком порушення внутрішніх процесів організму, тому лікування є комплексним.

Сезонні процедури

Кожна пора року потребує особливого догляду, та методів боротьби з негативним впливом природніх факторів.

Процедури віхідного дня

Завжди починаємо «нове життя» з понеділка. Давайте почнемо його з вихідних, з допомогою відновлюючих, омолоджуючих процедур, а понеділок вже почнеться по-новому.

Отримуйте свіжі новини та інформацію, залишивши свій e-mail.

Результати
Результати
Публікації
Всі записи блогу
Як з нами зв’язатись?