Ботулінотерапія (Ботокс)

Для багатьох незрозумілий термін «ботулінотерапія» – це ніщо інше як ін’єкції краси, які дозволяють згладжувати та корегувати мімічні зморшки, омолоджувати шкіру та виглядати завжди молодою та привабливою.

Переваги та показання

Поява зморшок – це не прояв старіння, як багато хто думає, вони можуть з’явитися у молодому віці, є свідченням мімічної активності обличчя.

Всім відомо, що на обличчі зосереджено багато м’язів, рух яких допомагає яскраво відобразити емоційний стан.

Внаслідок їх безперервної роботи на окремих ділянках шкіри, які більш інтенсивно залучені при емоційній активності, з’являються зморшки.

Спочатку вони ледь помітні, із віком, внаслідок втрати колагену та еластичності шкіри, зморшки стають глибокими, яскраво вираженими.

 

 

Сучасна косметологія навчилася відтерміновувати, або зовсім зупиняти процес появи зморшок, використовуючи ін’єкції ботоксу.

Наша клініка використовує інноваційні препарати Диспорт та Ксеомін, які вигідно вирізняються від інших препаратів, що вміщають болутоксин. В чому ж перевага цих препаратів:

  • Диспорт – якісний французький препарат, який блокує можливість формування зморшок. Він не розгладжує вже наявні зморшки, але попереджає появу нових. Застосування препарату є безпечним та ефективним методом боротьби із мімічними зморшками.
  • Ксеомін – інноваційний препарат, виготовлений у Німеччині. Розгладжує зморшки, блокує появу нових, а також дає можливість зберігати природну рухливість обличчя.

Представлені препарати позбавлені ефекту «кам’яного» обличчя, зберігаючи його природну красу, що істотно відрізняє їх від інших аналогів.

Як ми вже зазначали, ботулінотерапія корисна не лише при вікових зморшках, тому її застосування не залежить від вікового фактора.

Протипоказання

Ін’єкційна терапія не має істотних протипоказань. Однак є окремі винятки, на які необхідно звернути увагу. Загалом існує вікове обмеження – з 18 років. Також від процедури слід відмовитися при вагітності, у період лактації. Маючи значне запалення шкіри на ділянках, де передбачаються ін’єкції, спочатку необхідно пройти курс лікування, що допоможе зняти запалення.

Застосування окремих груп антибіотиків може істотно вплинути на результат. Приймаючи еротриміцин, аміноглікозидні препарати та деякі інші, слід порадитись із лікарем. Антибіотики можуть як посилити, так і нівелювати дію ботулотоксину, що негативно вплине на загальний результат. При вірусних, простудних захворюваннях також не рекомендується проведення процедури.

Ціна ботулінотерапії

Загальна вартість процедури визначається спеціалістом при первинній консультації із урахуванням необхідності проведення корегуючих процедур.

Лікар-дерматолог, спілкуючись із пацієнтом, визначає зони проведення ін’єкцій, препарат, який буде застосовуватися, що і лягає в основу вартості даної процедури.

При використанні препарату Диспорт:
  • процедура навколо очей вартує від 2450 грн;
  • ділянка міжбрів’я – від 1470 грн;
  • чоло – від 1470 грн;
  • шийна ділянка – від 2950 грн.
При використанні Ксеоміну:
  • процедура навколо очей – від 2200 грн;
  • міжбрів’я – від 1760 грн;
  • чоло – від 1320 грн
  • шийна ділянка – від 4400 грн.

Остаточна ціна визначається при індивідуальному консультуванні спеціалістом.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Підготовка до процедури

Процедура відбувається лише після консультації зі спеціалістом. На стадії підготовки фахівець проводить обстеження шкірного покрову, також пояснює правила поведінки під час та після процедури. Бажано, щоб шкіра була чиста, позбавлена макіяжу.

Обов’язковим моментом є консультування з приводу побічних реакцій та протипоказань.

Здійснення процедури

Всі маніпуляції проводяться виключно із застосуванням стерильних та одноразових допоміжних матеріалів. Після детальної консультації, лікар-дерматолог здійснює розмітку на ділянці, яка потребує ін’єкцій та по розмітці вводиться препарат.

Протягом 3-5 днів препарат поступово блокує м’язову активність, максимальний ефект досягається протягом двох тижнів. Огляд лікаря для можливої корекції бажаний через два тижні після проведення маніпуляції.

Що не можна роботи після процедури?

Введення ботоксу не заважає життєвій активності та не порушує звичний графік життя людини. В перші години після ін’єкцій бажано не нахиляти сильно голову, щоб дати можливість препарату рівномірно всмоктатися у шкіру. Доречним буде також відмова від вживання алкогольних напоїв та паління.

У м’ясцях проведення уколів можливі незначні тимчасові набряки, які можуть приносити дискомфорт. Однак вони зникають вже за кілька годин та не потребують спеціального оброблення.

Ботулінотерапію у Львові можливо зробити у нашій клініці. Ми гарантуємо першокласне обслуговування, використання лише якісних препаратів, які забезпечать чудовий ефект, який Вам обов’язково сподобається.

Ефект від процедури

Застосування ботулінотерапії дозволяє розгладити наявні зморшки та зупинити процес появи нових. Ефект від ін’єкцій продовжується близько півроку, а подекуди навіть до восьми місяців. Тривалість ефекту залежить від індивідуальної чутливості до препарату.

Отримуйте свіжі новини та інформацію, залишивши свій e-mail.