Апаратні методи відновлення шкіри та омолодження

 

HydraFacial 

Новий запатентований метод оновлення та глибокого очищення шкіри

 • вікові зміни
 • проблемна шкіра (акне, постакне)
 • гіперпігментація;
 • нерівний рельєф шкіри
 • догляд за ділянкою рук
 • підготовка до засмаги або відновлення після невдалої засмаги
 • догляд за ділянкою спини
Plasma Jet

Апарат PlasmaJet – унікальний метод плазмового омолодження шкіри, на відміну, від лазера, травми верхніх шарів шкіри не наноситься, а алергічні реакції виключені. Шар шкіри після процедур залишається неушкодженим, тому служить ідеальною природною біологічної оболонкою і сприяє максимальної швидкості регенерації.

«Термоліфтинг» апаратом з радіомагнітними хвилями RF «SWAN»

Укріплення і реструктуризація колагену та еластину під впливом мультиполярного магнітного пульсу. Відбувається підтягнення та зміцнення шкіри, зникають зморшки, виникає бар’єр, який попереджає розповсюдження жирових клітин і, як наслідок, сприяє зменшенню об’ємів і розгладжуванню шкіри.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Sonostar Matrix

Догляд Kleanthous в поєднанні з апаратом Sonostar_Matrix
Sonostar_Matrix (який використовує ультразвук (1МГц) та спектральне світло ) в поєднанні з професійними засобами Kleanthous ( з csm молекулами у складі) дає можливість створити індивідуальний зразок хвиль направлений на конкретну проблему – роблять процедуру унікальною.

Скажіть «НІ» в’ялій та обвислій шкірі, целюліту, другому підборіддю, зайвій вазі. Поверніть тілу досконалі контури за допомогою комплексу процедур, які пропонує сучасна апаратна косметологія.

Ulverin R

Технологія фракційного RF впливу для:

 • Усунення зморшок, рубців, розтяжок;
 • Ліфтингу обличчя;
 • Корекції носогубних складок;
 • Корекції целюліту

Є чудовою альтернативою лазерному шліфуванню.

Алмазна мікродермабразія

Діамантпіл
Один з найбезпечніших механічний пілінгів, який являє собою мікрошліфовку шкіри, що базується на використанні апарату вакуумного всмоктування з алмазними насадками. Процедура безболісна, проводиться при будь-якому типі шкіри і застосовується для вирівнювання шкіри обличчя, шиї, області декольте, та інших ділянок тіла.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Аквапілінг

Аквапілінг можна вважати самим м’яким варіантом механічного очищення шкіри, що працює на ультразвуковій швидкості. Шкіра піддається дії суміші води та повітря, тому легко та безболісно позбавляється від забруднення,активізує кровообіг і живлення шкіри/ Після процедури шкіра набуває здорового вигляду, підтягнутості, рівного тону.

Мікрошліфування шкіри

Досконала версія механічного пілінгу. Мікрокристали оксиду алюмінію відлущують омертвілі клітини шкіри, позбавляючи її від нерівностей та рубців. Процедура сприяє підвищенню циркуляції крові та лімфи, покращує пружність шкіри та колір обличчя

Термоліфтинг

Поверніть тілу та обличчю досконалі контури з допомогою комплексу процедур термоліфтингу. Унікальність апарату полягає в синергії радіочастот і магнітних імпульсів.

Мікротоки

Класика апаратної косметології – метод дії на організм людини слабкими електричними імпульсами. Мікротокова терапія дозволить позбутись набряклості обличчя та «мішків» під очима, попередити старіння шкіри, відновити мікроциркуляцію крові, вивести токсини та надати шкірі сяючого вигляду.

Біостимуляція

Крок до ідеального контуру обличчя, зменшення зморшок, ефекту ліфтингу, шляхом укріплення м’язів обличчя, шиї та зони декольте. Механічні коливання низької частоти та різної амплітуди призводять до вібрації м’язів, підвищенню пружності шкіри, покращенню кровообігу та лімфообігу, уповільнюють процес старіння.

Пресотерапія

Попередити виникнення “хвороби, що збиває з ніг”

Пресотерапія – профілактика варикозного розширення вен та утворення судинної сітки.

А також:
– загальне зміцнення імунітету;
– зменшення відчуття втоми в ногах, повернення легкості;
– усунення целюліту, підвищення еластичності та пружності шкіри;
– зменшення інтенсивності набряків;
– зниження ваги

Міостимуляція

Чи не найприродніший метод омолодження шкіри, шляхом тренування м’язів. На різні групи м’язів кріпляться електроди, які стимулюють їх скорочення, тим самим, зміцнюючи, укріплюючи та тримаючи в тонусі.

Масаж обличчя LPG

100% натуральний механізм активації колагену. Рекомендований для запобігання та уповільнення процесу старіння делікатних тканин обличчя, шиї, декольте. Це фантастичне тренування шкіри обличчя стимулює тканини на клітинному рівні, природньо відновлює пружність шкіри, моделює контури обличчя та розгладжує зморшки

Futura Pro

Безопераційний метод омолодження та профілактики старіння шкіри, що дає можливість одночасного ліфтингу обличчя і тіла, без хірургічного втручання. Процедура особливо ефективна для зміцнення та покращення тонусу м’язів, шкіри обличчя, шиї та зони декольте

Безін‘єкційна мезотерапія

Це апаратний метод безін’єкційної мезотерапії, (замість голки використовується електричний струм), за допомогою якого можливо безболісно вводити косметологічні препарати в найглибші шари шкіри і підшкірну клітковину.

Отримуйте свіжі новини та інформацію, залишивши свій e-mail.

Результати
Результати
Публікації
Всі записи блогу
Як з нами зв’язатись?