Про спеціалізацію в естетичній медицині, роботу згідно з протоколами та індивідуальний підхід до клієнта з Білик Лесею Євгенівною.

КосметологіяРоботи
Поширити:

Білик Леся Євгенівна

Лікар дерматовенеролог вищої категорії, власник та головний лікар клінік «Персона Люкс» та «Новодерм», а також Навчально-медичного центру «Персона Люкс Україна».

Чому, на вашу думку, спеціалізація є важливою?

– Бажання кожної людини – наявність професіоналізму в будь-якій сфері діяльності. А в медицині, вважаю, це особливо важливо. Перший принцип, яким ми керуємось уже багато років, – «не нашкодь»!

Косметологія розвивається настільки стрімко, що один спеціаліст не може освоїти та якісно застосувати усі методики. Тому ми впровадили чіткий поділ праці за спеціалізацією. І результат не забарився – покращилась якість роботи.

«Персона Люкс» є медичним закладом, тому ми працюємо згідно з протоколами. В залежності від показань, протипоказань та діагнозу ми підбираємо та узгоджуємо відповідний протокол лікування та ведення пацієнта. Протоколи складаються, опираючись на наукову базу, досвід та багаторічні напрацювання.

Тут і відповідь на запитання:

«Чому не завжди можна зробити те, що хоче пацієнт». Тому, що наш «продукт» складніший, ніж, скажімо, мас-маркет косметика. Якщо ви захочете придбати, до прикладу, новий відтінок улюбленої помади, не враховуючи рекомендацій продавця, то максимум, що станеться, вона не буде пасувати вам або не буде вигідно підкреслювати красу вашого обличчя. А в нашому випадку лікар несе відповідальність за процес лікування.

Щодо індивідуального підходу. Він полягає в коригуванні необхідного протоколу, виходячи з потреб та можливостей пацієнта. Звичайно, косметологія розвивається, з’являються нові апарати, препарати та техніки їх використання, тому ми вдосконалюємось та вдосконалюємо протоколи. І це чудово, адже з’являються нові можливості та підходи до лікування.

Ми працюємо для людей і на результат. Довіра наших пацієнтів і наша репутація відповідно є значно важливішими, ніж цифри.

Поширити: