Я вірю в те, що жінка – це найпрекрасніше створіння Господа, завдання якої своєю впененістю та жіночністю змінювати свій світ та світ своїх близьких.

Білик Л. Є.

Про клініку

Сьогодення нам дарує безліч варіантів для вдосконалення нашого життя. Та в людства все більше в пріоритеті здоров′я та духовне благополуччя, а це невід′ємна частина нашої зовнішності. Саме тому створені ми-″Персона Люкс″- щоб підкорити час, розвіяти стереотипи і дати шанс здоров′ю та красі.

Наше багатство- це більше 20 років успішного досвіду, це найкваліфікованіші фахівці Львова, ефективне обладнання та найякісніші, перевірені клінічними дослідженнями, препарати : «Environ», “ZO Skin Health”, Kleanthous” “PH formula” та ін. . Здорові, щасливі і усміхнені клієнти є найкращою нашою рекламою та візитівкою.

Відкрийте для себе лікування естетичної та анти вікової медицини. Наші лікарі проінформують вас про різні методики, відповідно до потреб, очікувань та типу шкіри, і розглянуть всі варіанти для досягнення найефективнішого результату. Ми радо задовольняємо бажання пацієнта в якомога природньому ефекті, швидкому результаті, максимальній економії часу.

Професіоналізм
«Персона Люкс» зараз - це клініка естетичної медицини з 23 річним досвідом. За роки праці ми розробили комплекс естетичної медицини, який задовільнить найвибагливіші потреби та побажання пацієнтів
Безпека
Можете бути впевненні, що сучасне обладнання, професійна косметика та робота згідно протоколів, стануть запорукою вашої краси та безпеки.
Комфорт
Враховуючи динамічний ритм життя сучасної людини ми намагаємось створити в клініці атмосферу затишку і комфорту, щоб догляд за собою був не обтяжливою процедурою, а приємною невід’ємною складовою життя!
Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Про команду

Ми команда однодумців із спільними цінностями. Ми всі дуже різні, проте, нас об’єднує любов до своєї роботи, бажання розвиватись та бути корисними. Ми вважаємо, що спеціалізація в нашій справі є важливою, адже один спеціаліст не завжди може якісно застосовувати усі методики. Стати кращим у своїй сфері – це справжній професіоналізм. Над чим ми і активно працюємо.

Наші місія та цінності

Усіх нас об’єднує спільна місія – розвивати культуру краси! Головною нашою метою є гармонізація образу (зовнішності), виправлення естетичних недоліків без шаблонності, максимально дотримуючись при цьому природності. Формулою краси від «Персони Люкс» є індивідуальність, підкреслена доглянутістю!

Ми впевнені, що візит до справжнього спеціаліста повинен нести не лише красу, а й задоволення, відпочинок, заряд позитивних емоцій. Для цього потрібно грамотно реалізовувати послуги, добре володіти навичками, постійно вдосконалювати свої знання про ринок продукції, нові методики та психологію спілкування з клієнтом.

Переконані, що успіх повинен мотивувати до постійного вдосконалення. У нашому випадку, успіхом та найкращою мотивацією є довіра людей, заради яких ми працюємо.

Як з нами зв’язатись?

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!