Лазерна терапія

vnslkdknfvlskdnvlskdnvlskd bvlksndvlkszdnvl;
fdknl;snmd;lks;a
fmnde

Видалення татуювань

Татуювання – це не лише давня культура та мистецтво, а й відповідальність!
Якщо ж раптом виникла необхідність позбавитись тату, Nd:Yag-лазер із довжиною хвилі 1 064 нм ефективно руйнує пігмент, який залягає в дермі та гіподермі (особливо кольори холодного спектра).
Біологічні тканини для нього є прозорими, тобто лазер їх «не бачить». Таким чином, спостерігається мінімальне пошкодження тканин, які оточують пігмент, що не призводить до незворотних структурних змін шкіри та утворення рубця.

Пігментація

Пігментні плями являють собою скупчення меланіну(природній пігмент організму) в шарах шкіри. Надлишок даного пігменту забарвлює шкіру в коричневий колір. Процедура видалення пігментації проводиться Q switch Nd-Yag 1064/532. Процедура лазерного видалення пігментації не потребує підготовки та є комфортною. Вся площа пігментних плям обробляється лазерним променем. Під впливом високої температури пігмент(в даному випадку меланін) буквально розпадається. Лазерний промінь проникає в шкіру на мін глибину не травмуючи її. Його мішенню є меланін, який поглинає лазерну енергію, від чого руйнується. Навколишні тканини при цьому не нагріваються, тому цілісність шкірного покриву не порушується

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Лікування судин

Розширені судини, “винні плями”, судинні зірочки зустрічаються у багатьох людей та, безумовно, створюють дискомфорт.
За допомогою лазера можна позбутись цієї естетичної проблеми.
Застосування судинного лазера є безпечним для здоров’я, адже його імпульси взаємодіють із гемоглобіном і поглинаються лише поверхневими судинками. На кількість потрібних процедур впливають такі ознаки як площа та об’єм судинних новоутворень, глибина їх залягання і давність існування. Як правило, дрібні судинки зникають швидко, а судини більшого калібру та судинні новоутвори вже після першої процедури бліднуть та зменшуються в розмірах. Повторні процедури проводяться через 3-4 тижні, а їх кількість визначається лікарем

Лазерне омолодження

Q switch Nd-Yag 1064/532 – процедура направлена на відновлення пружності і еластичності шкіри. Лазер проникає в шкіру на глибину 3-5 мм,що є безпечним для використання на ділянках з тонким шаром шкіри(навіть в ділянці повік). Ефект після процедури наростає протягом 1,5 місяців, саме такий період необхідний для вироблення нового колагену.

Залиште свої дані і ми надамо Вам додаткову консультацію!

Результати
Результати
Публікації
Всі записи блогу
Як з нами зв’язатись?