Перша категорія акредитації МОЗ України
М3 №011322 від 19.09.2013р.
+38 (0322) 75 11 16
ГоловнаСалон краси Персона-Люкс

Салон краси Персона-Люкс

Наша косметологічна клініка у Львові створена для тих, хто цінує високий рівень послуг, індивідуальний підхід і сервіс європейського класу. Наші професійні косметологи представляють весь спектр косметологічних процедур з індивідуальним підходом і високим рівнем обслуговування. Клієнти, які користувались послугами нашого салону краси у Львові переконались у цьому і почали користуватись нашими послугами постійно. Адже ми цінуємо кожного нашого клієнта і для нас дуже важливим є якість запропонованих послуг.
З кожним роком ми впроваджуємо інноваційні технології в області косметології. Наша команда – це висококласні косметологи, які готові надати допомогу кожному нашому клієнтові. Будьте впевнені, що після наданих ними процедур Ви будете виглядати чудово і молодо. В комфортних і стерильних умовах Ви маєте можливість отримаєте процедури омолодження, пілінгу, масажу, фотоомолодження та інші, які проводяться досвідченими косметологами за допомогою найсучаснішого обладнання.
Найновіші технології в косметології дають можливість виконувати процедури в нашій косметологічній лікарні практично безболісно без будь-якої шкоди здоров’ю. Салон краси Персона-Люкс використовує в своїй практиці тільки сертифіковані і зареєстровані методики омолодження, які гарантують безпеку, дають результат і оправдають всі Ваші очікування.
Косметологи салону краси Персона-Люкс - це основна наша перевага і найбільший здобуток. Компанія працевлаштовує лише кращих спеціалістів, серед яких є пластичні хірурги, дермокосметологи, ендокринологи, профільні спеціалісти, а також молодший медичний персонал. Всі вони першокласні спеціалісти, які готові на практиці використати свої знання для вирішення проблем клієнта. Косметологічна лікарня Персона-Люкс пропонує процедури, скориставшись якими один раз Ви неодмінно захочете отримати їх ще раз.