Перша категорія акредитації МОЗ України
М3 №011322 від 19.09.2013р.
+38 (0322) 75 11 16
ГоловнаПублікації

Публікації

ГАРМОНІЯ КРАСИ ТА ВІКУ

«Жіноча краса – не в одязі, не у виразі обличчя, не у тому, як жінка вкладає волосся. Жіноча краса – в очах, тому що вони – двері у жіноче серце, місце, де живе любов. Справжня краса відбивається у душі, у тому, як жінка піклується, як вона демонструє пристрасть, і така краса з віком стає яскравішою».                                                     Одрі Хепберн.


Чи складно в сучасному світі бути персоною «люкс»?

Основна із вимог успішності, за якою складають перше враження про особу, — це доглянута зовнішність. І тут вже як косметолог-практик можу зауважити, що й модний одяг, і макіяж є маскою, під якою не завжди ховається високий рівень доглянутості.

Чи завжди молода шкіра є здоровою?

Часто у підлітковому віці на обличчі з’являються вугрі чи вугровий висип, що є хронічним запаленням сальних залоз.

Жити в задоволення з доглянутою шкірою

Побутує думка, що молодості не потрібно нічого, окрім молодості. І цим потрібно насолоджуватися, але… молодість потрібно берегти.

«Золотий вік» нашої шкіри

Загальновідома істина – зустрічають за зовнішнім виглядом. Можна мати стильний одяг і дорогі прикраси, але не менш важливим елементом нашого «гардеробу» є бездоганна шкіра. І саме у віці 30 – 40 років, коли гормональні зміни вже мають менший вплив, а генетичні – ще попереду, ми переживаємо «золотий вік» нашої шкіри.