Перша категорія акредитації МОЗ України
М3 №011322 від 19.09.2013р.
+38 (0322) 75 11 16
ГоловнаКорекція фігуриБіостимуляція Futura Pro

Біостимуляція Futura Pro       Апарат Futura Pro - нове слово в естетичній медицині та революція в апаратній косметології. Це єдиний апарат, який дозволяє проводити нехірургічний метод ліфтингу обличчя та тіла одночасно.

Результати курсу біостимуляції Futura Pro: 

- лімфодренаж і системне покращення обмінних процесів; 
- усунення набряків;
- покращення тонусу шкіри обличчя і тіла;
- зменшення жирових відкладень; 
- антицелюлітна терапія; 
- відновлення фігури після пологів або після швидкої втрати ваги; 
- додаткове тренування м'язів, формування рельєфу; 
- розслаблення, зняття перенапруги з м'язів після інтенсивних тренувань.

        Революційна система Ultratone Futura Pro визнана найбільш ефективним засобом з корекції фігури в Європі. Процедури біостимуляції на апараті Futura Pro здійснюють комплексний вплив на сполучну, жирову та м'язеву тканини, кровоносну і лімфатичну системи, активізують основні, резервні та компенсаторні можливості організму.

     Це універсальний апарат, котрий об’єднує в одній системі більше 150 тис. програм і всі найкращі апаратні методики для догляду за обличчям та тілом: біоелектричну стимуляцію, міостимуляцію, мікрострумову терапію, електроліполіз, лімфодренаж, електроакупунктуру, ультразвук.

    Ultratone Futura Pro належить до так званих «розумних машин» - його програми самостійно стежать за ходом проведення процедури. Однак яким би інтелектуальним не був апарат, керувати ним повинен досвідчений фахівець-косметолог.

Форма зворотнього зв’язку

Всі поля, які відмічені * - обов’язкові для заповнення