Перша категорія акредитації МОЗ України
М3 №011322 від 19.09.2013р.
+38 (0322) 75 11 16
ГоловнаЕстетична медицинаБіоревіталізація, Редермалізація

Біоревіталізація, Редермалізація

Біоревіталізація, Редермалізація


Людський організм – це потужний механізм, у роботі якого навіть найменша деталь має важливе значення. А отже, красива та здорова шкіра – не що інше, як результат ідеально збалансованої роботи всіх органів тіла.

Проте, з часом навіть досконалий механізм піддається впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

Біологічне старіння, тобто хроностаріння, обумовлене генетично детермінованими змінами у клітинах, їх метаболічними порушеннями. Пригнічення метаболічних процесів у шкірі, дія вільних радикалів, порушення оптимального водного балансу веде до пошкодження клітинної мембрани і ДНК, деструкції колагену та зменшення кількості гіалуронової кислоти і, як наслідок, зневоднення.

Окрім внутрішніх факторів, на нашу шкіру впливають зовнішні подразники. Ультрафіолетове випромінювання є основним фактором старіння. Надмірна інсоляція веде до підвищеного вироблення вільних радикалів, шкіра перебуває у стресових умовах, втрачає тонус, змінює колір, з’являється пігментація.

Отже, можна дійти до висновку, що з віком відбувається зміна основної речовини дерми, а саме: зниження вмісту колагенових волокон, еластину та гіалуронової кислоти.

Для досягнення вираженого anti-age ефекту необхідний комплексний вплив на шкіру. У нашій клініці в комплекс заходів омолодження шкіри ми включили процедуру біоревіталізації препаратом «Meso-Wharton P199».

Meso-Wharton - це ін’єкційний препарат, який має прямий вплив на вікові зміни в шкірі, оновлюючи її та встановлюючи фізіологічну регуляцію життєдіяльності клітин.

У своєму складі препарат містить Wharton jelly Peptide 199 – синтетичний аналог ембріонального пептиду, який стимулює проліферацію стовбурових клітин шкіри, запускаючи механізм клітинного оновлення.

Також у складі препарату є біосинтезована гіалуронова кислота в концентрації 1,5%, яка створює гідрорезерв в міжклітинному просторі, підвищує антиоксидантний захист шкіри та регулює активність фібробластів і позаклітинний синтез колагену.

Комплекс амінокислот, вітамінів, мікроелементів та факторів росту у складі препарату, забезпечує необхідну регуляцію метаболічних процесів, проліферацію та диференціацію клітин шкіри.

Для різного віку є свої характерні зміни. Їх можна розділити на 3 стадії.
Для першої стадії характерна незначна в’ялість шкіри шиї, помірне опущення м’яких тканин обличчя, поглиблення носо-губних зморшок. В кутиках рота можуть бути помітні так звані «зморшки суму», з’являється незначна пігментація. Зазвичай це пацієнти віком від 35 до 50 років.

У пацієнтів з другою стадією спостерігається більш виражена в’ялість шкіри шиї, послаблюються краї поверхневих м’язів шиї – платизми. Наявні «брили» по контуру нижньої щелепи. Добре виражені носо-губні зморшки, депресія кутиків рота. Опущення м’яких тканин в середній третині обличчя. Ці ознаки характерні у віці 45-60 років.

Для третьої стадії характерна виражена втрата тонусу м’яких тканин шиї, краї платизми провисають. Значно виражений гравітаційний птоз, що помітний із будь-якого ракурсу. Глибокі носо-губні зморшки, опущені кути рота. Шкіра не є еластичною, візуалізується значна втрата об’єму обличчя, опущення жирових пакетів. Наявна значна пігментація.
Враховуючи усі вищеописані вікові особливості, підхід до їх нівелювання у нашій клініці різносторонній та розробляється індивідуально.

Для пацієнтів із першою стадією змін інтенсивний курс включає в себе 4 щотижневих процедури біоревіталізації та 2 підтримуючі - протягом наступного місяця з інтервалом у 2 тижні.

У пацієнтів, що перебувають на 2-3 стадії, інтенсивний курс складає 6 процедур, що проводяться 1 раз на тиждень, та 2 сеанси з інтервалом у 2 тижні. Підтримуючий курс - 1 раз на 5 тижнів.

Вже після другої процедури спостерігалось покращення кольору шкіри, зменшення пастозності обличчя. Пацієнти відзначали покращення зволоженості шкіри. Показовим, на нашу думку, був ефект у орбітальній зоні, а саме - ущільнення шкіри та розгладження дрібних зморшок.

Після курсу процедур відзначалось покращення тургору шкіри, хороший ліфтинг-ефект, зменшення кількості та глибини зморшок, посвітління пігментацій, покращення контуру обличчя.

Підсумовуючи, варто відзначити, що працювати із цим препаратом одне задоволення - адже для лікаря, що присвятив себе сфері краси найбільшою винагородою є здорова шкіра та посмішка на вустах пацієнтів!


Форма зворотнього зв’язку

Всі поля, які відмічені * - обов’язкові для заповнення