Перша категорія акредитації МОЗ України
М3 №011322 від 19.09.2013р.
+38 (0322) 75 11 16
ГоловнаЕстетична косметологіяЧистка

Чистка

Чистка обличчя – процедура, періодично необхідна всім. Пил і бруд, ороговілі клітини шкіри, залишки косметики забивають пори, утворюючи чорні цятки, провокуючи вугровий висип і алергію. Звичайно, чистка не вирішує всіх проблем і шкіра знову буде забруднюватися, якщо за нею не доглядати. 80% усіх проблем зі шкірою повинен вирішувати правильний домашній догляд. Та щоб не розгубитися у великому виборі продукції і не стати жертвою реклами, слід звернутися до фахівця. Лікар, залежно від проблеми, підбирає домашній догляд і веде огляд та результат призначеного. Проте, з «брудною» шкірою жодний засіб не дасть належного результату.

Для багатьох клієнтів чистка обличчя є досить болючою і неприємною. Саме тому лабораторія Holy Land розробила спеціальну серію продуктів для атравматичного чищення шкіри.

Атравматичною називають чистку обличчя, при якій непотрібно вдаватися до високих температур. А замість пари або нагріваючої лампи застосовуються спеціальні засоби для відкриття пор шкіри.

Жирна, суха, змішана, чутлива і проблемна шкіра після проведення процедури атравматичної чистки виглядає значно краще. Очищається верхній шар шкіри, видаляються токсини і шлаки, звужуються пори, нормалізується саловиділення і регулюється водний баланс. 

Протокол процедури включає:

 чистка обличчя

Схожа до цієї процедури ультразвукова (УЗ) чистка (УЗ пілінг). УЗ підсилює дію масок, забезпечує глибоке проникнення їх активних інгредієнтів. Під дією мікровібрації, яка здійснюється ультразвуком, сальні корочки відокремлюються від стінок вивідної протоки сальної залози, порушується зв'язок між клітинами рогового шару епідермісу. Це дозволяє очистити шкіру від забруднень, ороговілих клітин, шкірного жиру, комедонів. Така чистка безболісна і не залишає на шкірі видимих ​​слідів - почервоніння і набряклості.

Застосовується як на обличчі, так і в області спини, декольте. УЗ сприяє омолодженню тканин: відбувається прогрів, мікромасаж на клітинному рівні, підвищується місцевий імунітет, активізується обмін речовин, збільшується синтез колагену і еластину. На проблемну, жирну з висипаннями шкіру, УЗ, крім протизапальної і порозвужуючої дії, має ще й розсмоктуючу. Відбувається деяке розм'якшення і вирівнювання рубців та ущільнень. УЗ чистка може допомогти позбавитися і від множинних комедонів без ручного чищення, але для цього слід пройти 6-8 процедур з інтервалом у 2-3 дні

Як проводиться ультразвукова чистка обличчя:

Форма зворотнього зв’язку

Всі поля, які відмічені * - обов’язкові для заповнення