Перша категорія акредитації МОЗ України
М3 №011322 від 19.09.2013р.
+38 (0322) 75 11 16
ГоловнаЧоловічий догляд/Чоловіча косметологія

Чоловічий догляд/Чоловіча косметологія

Довгий час вважалося, що косметологія - привілей жінок. Однак в останні декілька років чоловіки стають все більш частими відвідувачами косметологічних центрів, а провідні компанії випускають косметику по догляду за обличчям і тілом спеціально для сильної статі.

Чоловіків в косметології, так само як і жінок, приваблює, в першу чергу, бажання добре виглядати. Адже будь-який чоловік сьогодні розуміє, що ефектна і доглянута зовнішність - важливий фактор успіху.

І якщо раніше «джентльменський набір» догляду за собою обмежувався регулярної стрижкою та голінням, а косметика - лосьйоном, дезодорантом і туалетною водою, то в даний час цей список значно ширший. Більшість представників сильної половини людства сьогодні робить манікюр і педикюр, косметологічні процедури для обличчя і тіла, активно користується послугами апаратної косметології.

Клініка «Персона - Люкс» пропонує спеціальні чоловічі програми, що враховують особливості чоловічої шкіри, будови тіла і внутрішніх процесів організму чоловіків.

Багато чоловіків помилково вважають чистку обличчя виключно жіночою процедурою, однак пори жирної чоловічої шкіри необхідно регулярно звільняти від бруду, щоб уникнути запальних процесів, нерівномірності кольору та рельєфу шкіри.

Молода чоловіча шкіра потребує особливого догляду, адже в період статевого дозрівання вона покривається прищиками, юнаки соромляться своєї зовнішності, що може призвести до серйозних психологічних проблем. Не варто займатися самолікуванням, використовуючи для цього сумнівні способи. Професійний догляд дозволить уникнути рубців постакне і мікротравм.

Отже, що ж можна запропонувати чоловікові-клієнту в клініці?


Чоловіча косметологія

Форма зворотнього зв’язку

Всі поля, які відмічені * - обов’язкові для заповнення