Перша категорія акредитації МОЗ України
М3 №011322 від 19.09.2013р.
+38 (0322) 75 11 16
ГоловнаАкції

Акції

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВОЇ АКЦІЇ
«Свято з Персоною Люкс!»
(далі – ПРАВИЛА та АКЦІЯ відповідно)


1. ОРГАНІЗАТОР ТА ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ.
1.1. Організатором та виконавцем рекламно-маркетингової акції « Свято з Персоною Люкс!» є Приватне Підприємство «Персона Люкс» (далі – Організатор/Виконавець), що знаходиться за адресою: Україна, місто Львів, вулиця Академіка Богомольця, будинок 3, квартира 1, код ЄДРПОУ 36738471.
1.2. Організатор/Виконавець Акції має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб.

2. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
2.1. В Акції мають право взяти участь фізичні особи – громадяни України, що постійно проживають на території міста Львова або Львівської області, на день початку Акції досягли повноліття, та є користувачами соціальної мережі Facebook (далі — Потенційні Учасники).
2.2. Не допускаються до участі в Акції:
- особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилося 18 років;
- особи, які не виконали умови цих Правил;
- особи, які є засновниками ПП «Персона Люкс» та/або перебувають у трудових відносинах з ПП «Персона Люкс».

3. МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
3.1. Акція проводиться на території міста Львова та Львівської області.
3.2. Період проведення акції - з 08 травня 2017 року до 14 травня 2017 року включно. (надалі – Період проведення Акції).
3.3. Інформація про Акцію доступна на наступних джерелах:

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
4.1. Для набуття статусу Учасника акції Потенційному Учаснику необхідно:
4.1.1. Зайти на свій аккаунт (обліковий запис) в соціальній мережі Facebook;
4.1.2.Поставити відмітку «Лайк» або «Мені подобається» сторінці
та виконати наступні дії:
- Поширити публікацію, при цьому, публікація має бути відкритою для перегляду у налаштуваннях приватності.
4.2. До участі в Конкурсі не допускаються фіктивні (вдавані) аккаунти Учасників та/або аккаунти, що містять завідомо неправдиву, неточну чи неповну інформацію про Учасника, а також аккаунти Учасників, що не дають змоги ідентифікувати належним чином такого Учасника Конкурсу.

5. ФОНД ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ.
5.1. Фонд подарунків Акції складається з (надалі – Подарунки):
- одного подарункового сертифікату номіналом 500 (п'ятсот ) гривень.
5.2. Подарунок можна використати протягом двох місяців з моменту його отримання.
5.3. Подарунок можна використати лише на послуги, які надає Організатор, а саме, консультація по чоловічому та жіночому догляду, косметологічні послуги, апаратна косметологія, процедури масажу.
5.4. Подарунок не використовується на придбання косметики для домашнього догляду та інших аксесуарів, а лише для оплати за отримані послуги.
5.5 Акція не підсумовується з жодними іншими знижкам.

6. УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ.

6.1. Визначення Переможців Акції відбуватиметься шляхом вибору даних, за допомогою комп’ютерної програми random.org.
6.2. Подарунок, за умови оплати його вартості у розмірі 1 грн. з ПДВ, буде вручено Учаснику Акції 16 травня 2017 року у Головному офісі Організатора, що знаходиться за адресою: місто Львів, вулиця Академіка Богомольця, будинок 3, квартира 1.
6.3. Незалежно від причини, Організатор не несе відповідальності за загублену, неповну або неодержану потенційним переможцем інформацію. Якщо протягом 2 днів з дати визначення переможців акції (15 травня 2017 року) з Переможцем не вдасться зв'язатися за допомогою особистої сторінки у Facebook чи вказаного номеру мобільного телефону, даний Потенційний Переможець буде виключений зі списку, і буде обраний новий Переможець.
6.4. Підсумки проведеної Акції будуть оголошені на офіційному сайті Організатора http://personalux.com/ та на сторінці в соціальній мережі Facebook
6.5. Подарунок вручатимуть особисто Переможцю Акції. При отриманні подарунку Учасник повинен пред’явити документ, що засвідчує його особу. Переможець отримує Подарунок.
6.6. Один Учасник має можливість отримати лише один Подарунок.
6.7. Подарунок не видається в грошовому еквіваленті та обміну на грошові кошти чи інший Подарунок не підлягає.

7. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРА.
7.1. Організатор Акції не несе відповідальність за невиконання умов Акції у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, які діють на території проведення Акції, та інших непідвласних контролю з боку Організатора Акцій обставин.
7.2. Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість отримання Подарунку Учасником Акції через будь-які причини, які не залежать від Організатора. При цьому, такий учасник Акції не має права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ.
8.1. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
8.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
8.3 Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому, інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті http://personalux.com/ та на сторінці в соціальній мережі Facebook . Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих офіційних Правил.
8.4. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченого чинними Правилами умовами подарунку.
8.5. Участю в Конкурсі Учасник підтверджує своє ознайомлення та повну згоду з даними Правилами, а також з тим, що його ім’я, прізвище, фотографії можуть бути використані організатором, у тому числі, під час публікації в ЗМІ, без виплати будь-якої винагороди.